Grafik zajęć pozalekcyjnych 2019/2020

Grafik zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2019/2020.

Forma

Prowadzący

Dzień

Godz.

Sala

Matematyka – kl. 3a

M. Kułacz/M.Miętka

wt

12.35–13.20

201

Matematyka – koło wyrównawcze – kl. 3

M. Kułacz

pt

12.35-13.20

201

Matematyka- koło wyrównawcze – kl. 2

P. Niklewicz

pt

11.40-12.25

208

Koło wyrównawcze – kl. 3

K. Borowska

pn

12.35-13.20

203

Koło wyrównawcze – kl. 2

D. Krzyworzeka

pt

11.40-12.25

207

Matematyka – koło zainteresowań – kl. 7, 8

B. Tracz

śr

7.10 – 7.55

302

Matematyka – kl. 5

R. Babicz

czw

13.25 – 14.10

304

Matematyka – koło egzaminacyjne

R. Babicz

czw

7.10 – 7.55

107

Matematyka – kl. 5

P. Bryk

śr

13.40 – 14.25

105

Matematyka – kl. 6

P. Bryk

wt

7.10 – 7.55

305

Matematyka – kl. 4

S. Dziadkiewicz

śr

14.30-15.15

307

J. polski – koło konkursowe

B. Rzeczkowska

pn

7.10 – 7.55

107

J. Polski – koło konkursowe/wyrównawcze

R. Zięcik

pn

7.10 – 7.55

305

J. Polski – koło zainteresowań/wyrównawcze

A. Świgoń-Maziarz

pn

13.40-14.25

202

J. polski – koło wyrównawcze – kl. 3

M. Miętka

pn

12.35-13.20

201

Fizyka – konsultacje

A.Stojek

pn

15.20-16.05

108

Chemia – koło konkursowe

M. Calik

czw

14.30-15.15

108

Chemia – konsultacje

M. Calik

czw

7.00-7.45

108

Historia – koło konkursowe

R. Sokal

śr

7.10 – 7.55

307

Historia – koło zainteresowań

R. Sokal

czw

7.10 – 7.55

307

Biologia – koło konkursowe

K. Więcek

śr

15.20 – 16.05

309

Biologia – konsultacje

K. Więcek

pn

15.20 – 16.05

309

Przyroda – kl. 4

I.Malinowska

pn

13.40-14.25

307

Geografia – koło konkursowe

M. Pietrzak

wt

7.10 – 7.55

302

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 2b

A. Grabowska

pn

12.35-13.20

201

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 3a

A. Grabowska

czw

12.35–13.20

201

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 3b

A. Grabowska

wt

13.40-14.25

201

J. angielski – koło uzupełniające kl. 1a

J. Kalita

wt

12.35-13.20

210

J. angielski – koło uzupełniające kl. 1b

J. Kalita

śr

12.35-13.20

206

J. angielski – konsultacje – kl. 6

A.Przydatek

pn

13.40 – 14.25

303

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 2a

A.Przydatek

pn

12.35-13.20

303

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 4, 5

M. Zajda

wt

13.40 – 14.25

301

J. angielski – konsultacje – kl. 7, 8

M. Zajda

wt

14.30 – 15.15

301

J. angielski – koło konkursowe/konsultacje – kl. 7,8

M. Zajda

wt

15.20 – 16.05

301

J. angielski – f. zewn -2a

Vivid

pn

12.35-13.20

306

J. angielski – f. zewn – 3a

Vivid

pn

13.40 – 14.25

306

J. angielski – f. zewn – 2a

Vivid

śr

13.40 – 14.25

306

J. angielski – f. zewn – 3a

Vivid

śr

12.35-13.20

306

J. angielski – f. zewn – 2a

Prymus

wt

13.40 – 14.25

306

J. angielski – f. zewn – 2a

Prymus

czw

12.35-13.20

306

J. angielski – f. zewn – 2ab

Prymus

wt

12.35-13.20

306

J. angielski – f. zewn – 2ab

Prymus

czw

13.40 – 14.25

306

J. angielski – f. zewn – 3b

Prymus

wt

14.30 – 15.15

306

J. angielski – f. zewn – 3b

Prymus

czw

14.30 – 15.15

306

J. hiszpański – koło konkursowe

I. Rudka

pn

7.10 – 7.55

210

J. niemiecki – koło konkursowe/wyrównawcze

I. Pawlicka

czw

13.40-15.15

106

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 2/co 2 tyg

G. Więcek

śr

13.40-15.15

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 3/co 2 tyg

G. Więcek

pn

12.35 – 13.20

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 4

G. Więcek

pt

12.35-13.20

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 5, 6

G. Więcek

pn

14.30 – 15.15

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 7, 8

G. Więcek

pt

14.30 – 15.15

309

Biblia po angielsku

Dk. P. Kołacki

pt

14.30 – 15.15

105

Robotyka – kl. 2ab

Firma zew.

pn

14.45-16.15

201/203

Robotyka – kl. 1ab

Firma zew.

wt

14.00-15.30

201/203

Robotyka – kl. 3ab

Firma zew.

śr

14.30-16.00

201/203

Mała Modnisia – kl. 1a, 2a, 3a, 3b, 4a

Firma zew.

pn

13.40-14.40

303

Mała Modnisia – kl. 1a, 1b, 3a

Firma zew.

wt

13.40-14.40

303

Mała Modnisia – kl. 2b, 3a, 4b

Firma zew.

śr

14.30-15.30

303

Mała Modnisia – kl. 1b

Firma zew.

wt

14.50-15.50

303

Szachy – kl. 1a

F. Jasiak

pt

12.35 – 13.20

201

Szachy – kl. 1b

F. Jasiak

czw

13.40 – 14.25

201

Szachy – kl. 2a

F. Jasiak

śr

12.35 – 13.20

201

Szachy – kl. 2b

F. Jasiak

pt

11.40 – 12.25

201

Szachy – kl. 3a

F. Jasiak

śr

11.40 – 12.25

201

Szachy – kl. 3b

F. Jasiak

czw

12.35 – 13.20

201

Szachy – kl. 4ab

F. Jasiak

śr

13.40 – 14.25

201

Koło teatralne

M. Gera-Duda

pt

11.40-12.25

203

Koło teatralne

J. Soboń

czw

13.50-14.35

103

Koło teatralne

J. Soboń

pt

14.30-15.15

103

Koło muzyczne – kl. 1

M. Gałka

pn

13.40 – 14.25

208

Koło muzyczne – kl. 1

A.Wanic

czw

12.35 – 13.20

103

Koło muzyczne/plastyczne – kl. 2

M. Gałka/A. Wanic

czw

13.40 – 14.25

208/201

Koło muzyczne/plastyczne – kl. 3

M. Gałka/A. Wanic

czw

14.30 – 15.15

208/201

Koło muzyczne/plastyczne – kl. 4 (wymiennie)

M. Gałka/A. Wanic

czw

15.20 – 16.05

208/201

SKS Zaj. ogólnorozwojowe z el. judo kl. 1, 2, 3

K. Bednarz

pn

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Zaj. ogólnorozwojowe z el. Judo kl. 4, 5, 6

K. Bednarz

pn

14.30 – 15.15

CAOS

SKS Koszykówka – kl. 4, 5

D. Kulig

wt

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Koszykówka/siatkówka kl. 6, 7, 8

T. Król

wt

15.20 – 16.05

CAOS

SKS Siatkówka kl. 4, 5, 6 (gr. początk.)

A.Kieres

czw

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Siatkówka kl. 4, 5, 6 (gr. zaawans.)

A.Kieres

czw

14.30 – 15.15

CAOS

SKS fitness/siłownia kl. 7, 8

A.Kieres

pt

14.30 – 15.15

209

SKS Tenis ziemny – kl. 2

T. Król

wt

12.35 – 13.20

CAOS

SKS Tenis ziemny – kl. 4, 5

T. Król

wt

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Tenis ziemny – kl. 6, 7, 8

T. Król

wt

14.30 – 15.15

CAOS

SKS Tenis ziemny – kl. 1b

T. Król

śr

11.40 – 12.25

CAOS

SKS Tenis ziemny – kl. 1a

T. Król

śr

12.35 – 13.20

CAOS

SKS Tenis ziemny – kl. 3

T. Król

śr

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Badminton – kl. 4, 5

D. Kulig

pn

13.40 – 14.25

CAOS

SKS ZGS – gry i zabawy – kl. 2

D. Kulig

wt

12.35 – 13.20

CAOS

SKS ZGS – gry i zabawy – kl. 1a

A.Kieres

śr

12.35 – 13.20

CAOS

SKS ZGS – gry i zabawy – kl. 1b

A.Kieres

śr

11.40 – 12.25

CAOS

SKS ZGS – gry i zabawy – kl. 3

A.Kieres

śr

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Piłka nożna – kl. 1

M. Szczerba

pn

13.40 – 14.25

CAOS

SKS Piłka nożna – kl. 4, 5

M. Szczerba

pn

14.30 – 15.15

CAOS

SKS Piłka nożna – kl. 2, 3

M. Szczerba

pt

14.30 – 15.15

CAOS

SKS Piłka nożna – kl. 6, 7, 8

M. Szczerba

pt

15.20 – 16.05

CAOS

%d bloggers like this: