Sukcesy naszych uczniów  w roku szkolnym 2019/2020

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Z ogromną radością, przyjemnością i dumą publikujemy wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2020:
Język polski: szkoła 84%, małopolskie 62%, Polska 59%
Matematyka: szkoła 95%, małopolskie 51%, Polska 46%
Język angielski: szkoła 95%, małopolskie 57%, Polska 54%

List Gratulacyjny Małopolskiego Kuratora Oświaty – Maciej Luty 8A


Klasa 3A:

- Jan Badura - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

- Maciej Mendyka - dobry wynik w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny oraz wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym Kaktus

- Karol Anioł - dobry wynik w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Klasa 3B:

- Kacper Onderka – laureat 4. miejsca w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym Kaktus

- Pola Krawczyk - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym Kaktus,

- Hanna Więcek i Zofia Duda - wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim konkursie Alfik matematyczny.

Klasa 2A:

- Jan Ukowski i Michał Ratka - wynik bardzo dobry w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Klasa 2B:

- Julia Różycka - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny

Laureat Małopolskich Konkursów: Chemicznego i Matematycznego:

- Maciej Luty 8A

Finaliści Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”:

- Grzegorz Ząbek klasa 6A

- Karol Pezda klasa 5A

Finaliści Małopolskiego Konkursu Tematycznego (z informatyki) Od Algorytmu Do Programu:

- Bartosz Stańczyk 8A

- Maciej Luty, klasa 8A

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego:

- Jakub Glądys 8A

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego:

- Nina Wójcik 7B

Finaliści Małopolskiego Konkursu Geograficznego:

- Jakub Glądys 8A

- Maciej Stachnik 8A

Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego:

- Milena Góral 8A

Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego:

- Jakub Glądys 8A

Finalistka Małopolskiego Konkursu Tematycznego Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel

- Alicja Misiuk 8A

Laureatki etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego….,

- Zuzanna Partyka 8A

- Alicja Misiuk 8A

100% Frekwencja:

Maciej Luty 8A

Grzegorz Ząbek 6A

Miś Mikołaj 4B

Kosma Kliczewski 4A,

Filip Rzepa 4A.

Martyna Gawenda 1B,

Lena Gorzałaczana 1B,

Patrycja Machnik 1B,

Wojtek Rogala 1B

Paweł Sitko 1B

Bartosz Konieczyński 6B

Antonina Saracka 6B.

Bartłomiej Kmak 2B

Aleksandra Nowak 2B

Daria Bugajny 7B

Konkurs na Czytelnika Roku

klasy 1-3:

1. miejsce Jakub Sularz kl. 2A - 26 przeczytanych książek

2. miejsce Gabriela Ziejka kl. 2B oraz Zofia Duda kl. 3B - 20 przeczytanych książek

3. miejsce Hanna Więcek kl. 3B, Magdalena Hachaj kl. 3B oraz Pola Radwańska 3B - 18 przeczytanych książek

klasy 4-8:

1. miejsce Krzysztof Pacyna kl. 4A - 62 przeczytane książki

2. miejsce Paweł Pacyna kl. 7B - 35 przeczytanych książek

3. miejsce Nikola Włodarczyk-Zaręba kl. 5A - 32 przeczytane książki

Ranking klas - największa liczba wypożyczeń:

1. miejsce kl. 2A - 225 wypożyczeń

2. miejsce kl. 4A - 180 wypożyczeń

3. miejsce kl. 7B - 141 wypoŻyczeń

Wyniki Konkursu Matematycznego "Kangur"

Kategoria Żaczek:

1. Chudziński Jan bardzo dobry

2. Różycka Julia bardzo dobry

3. Machnik Maciej wyróżnienie

Kategoria Maluch:

klasy 3

1. Horabik Filip bardzo dobry

2. Mendyka Maciej wyróżnienie

3. Tabor Kamil wyróżnienie

4. Więcek Hanna wyróżnienie

5. Duda Zofia wyróżnienie

6. Weigel-Milleret Dawid wyróżnienie

klasy 4

1. Śmietana Anna bardzo dobry

2. Sobota Julian wyróżnienie

3. Śmietana Ewa wyróżnienie

Kategoria Beniamin

klasy 5

1. Garbień Mateusz wyróżnienie

2. Więcek Szymon wyróżnienie

3. Suduł Jakub wyróżnienie

klasy 6

1. Likus Maja bardzo dobry

2. Adamczyk Filip wyróżnienie

Kategoria Kadet:

klasy 7

1. Chrobot Kacper wyróżnienie

2. Dziadur Antonina wyróżnienie

3. Kruk Mateusz wyróżnienie

4. Bugajny Daria wyróżnienie

klasy 8

1. Olsza Maciej bardzo dobry

2. Robak Jan bardzo dobry

3. Luty Maciej bardzo dobry

4. Stankowski Jan bardzo dobry

5. Pliszka Marcin bardzo dobry

6. Ciećkiewicz Piotr bardzo dobry

7. Stachnik Maciej bardzo dobry

8. Fano Mateusz wyróżnienie

Plebiscyt na najlepszego kolegę/koleżankę w klasie w r. szk. 2019/20:

1a - Julia Wójtowicz

1b - Julia Przybylik

2a - Oliwia Wójtowicz

3a - Karol Anioł

3b - Lena Jankowska

4a - Maria Spłuszka

4b - Ewa Śmietana

5a - Ewa Jarmuł

5b - Maja Basta

6a - Grzegorz Ząbek

6b - Iga Małopolska

7a - Hanna Stycuła

7b - Magdalena Rodzaj

8a - Maciej Luty

Uczniowie z trzema najwyższymi średnimi ocen w klasie:

4A SP Sobota Julian 5,83

4A SP Spłuszka Maria 5,83

4A SP Kwiecień Oskar 5,75

4A SP Łapczuk Krzysztof 5,75

4A SP Olsza Aleksandra 5,75

4A SP Śmiałowski Borys 5,75

4A SP Dorsz Weronika 5,67

4A SP Rzepa Filip 5,67

4B SP Żukowska Lilianna 6,00

4B SP Śmietana Anna 5,92

4B SP Miś Mikołaj 5,83

5A SP Pezda Karol 5,92

5A SP Jarmuł Ewa 5,85

5A SP Krawczyk Maciej 5,77

5A SP Lorens Tomasz 5,77

5B SP Gębiś Natalia 6,00

5B SP Fitowicz Julita 5,92

5B SP Łobaziewicz Beata 5,85

6A SP Wajda Anna 5,92

6A SP Ząbek Grzegorz 5,77

6A SP Gałka Antoni 5,69

6A SP Malarczyk Marek 5,69

6B SP Likus Maja 5,77

6B SP Małopolska Iga 5,77

6B SP Domańska Agata 5,46

6B SP Gęgotek Zofia 5,46

6B SP Konieczyński Bartosz 5,46

6B SP Stobiecka Zofia 5,38

7A SP Dziadur Antonina 5,86

7A SP Chrobot Kacper 5,71

7A SP Gurda Aleksandra 5,50

7B SP Rodzaj Magdalena 5,93

7B SP Kruk Mateusz 5,79

7B SP Wójcik Nina 5,43

7B SP Ząbczyk Krzysztof 5,43

8A SP Fano Mateusz 6,0

8A SP Glądys Jakub 6,0

8A SP Luty Maciej 6,0

8A SP Góral Milena 5,78

8A SP Rozkrut Łucja 5,78

8A SP Prochal Zuzanna 5,72

8A SP Stachnik Maciej 5,72

8A SP Stankowski Jan 5,72

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!