Z życia świetlicy

Na naszej świetlicy zrobiło się już zimowo, przedświątecznie i adwentowo.

Dzieci pięknie namalowały dużą choinkę i  wykonały przepiękne ozdoby z wacików. Stworzyły też sporej długości łańcuch na choinkę!
Od początku grudnia, każdego dnia, dzieci otwierają jeden z dużych cukierków z naszego kalendarza adwentowego. W każdym “cukierku” znajduje się fragment opowiadania. Z niecierpliwością czekamy na finał!

 

Pod koniec listopada na odbył się konkurs na najładniejsze figurki plastelinowe. Wszyscy uczestnicy  otrzymali drobne upominki. W pierwszej trójce znalazły się prace Zosi i Leny z klasy 1 b,oraz Klary z klasy 1 a. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Jesteśmy cały czas pod wrażeniem występów naszych zdolnych uczniów na Patrocinium. Na świetlicy natomiast odbył się piękny koncert kolęd. Gitarzysta Marek i klawiszowiec Patryk wprowadzili nas w magiczny nastrój świąt. Konferansjerem był Tadeusz. Dziękujemy uczniom z klasy IV a!

 

Na świetlicy pojawiły się nowe klocki, z których każdego dnia powstają coraz to piękniejsze i bardziej skomplikowane konstrukcje. Brawa dla wszystkich kreatywnych!

 

Wybuch wulkanu na świetlicy? Spokojnie, wszystko pod kontrolą nauczycielki pani Magdaleny Calik i jej dzielnego asystenta Michała z 1 b.

%d bloggers like this: