Wakacyjne wspomnienia – obóz sportowy Muszyna

Obóz tenisowy w Muszynie wspominamy bardzo dobrze (i chyba nie tylko my). Nie było czasu na nudę, dzięki różnym atrakcjom.

 

Codziennie doskonaliliśmy swoje umiejętności w tenisie, a o efektach naszej pracy mogliśmy przekonać się na turnieju zorganizowanym pod koniec obozu. Oprócz tego mieliśmy szansę się wyszaleć jeżdżąc na quadach, czy rozgrywając mecz paintball-a. Jednym z zajęć były tzw. liny, czyli wspinaczka, zjazdy tyrolką wzdłuż pagórka, czy dyndanie na parometrowej huśtawce. Zorganizowana została też wycieczka rowerowa po okolicy i spływ pontonowy po Popradzie. Dodatkowo uczestniczyliśmy w pieszych wycieczkach krajobrazowych oraz w zespołowych grach sportowych. Ci którzy lubią tańczyć mogli się pobawić na zajęciach tanecznych i dyskotekach.

Jak widać atrakcji naprawdę było w bród. Plan dnia mieliśmy przepełniony różnymi rodzajami zajęć. Jednakże był też czas na wolny (m.in. po kolacji), kiedy odwiedzaliśmy się nawzajem w pokojach i graliśmy z instruktorami w najróżniejsze gry karciane lub w mafię – równie cenny i przyjemny. Warunki w hotelu były dobre, a jedzenie smaczne. Na taki obóz najlepiej przyjechać z ekipą kolegów, choć oczywiście poznaliśmy tam wiele innych miłych osób.

Wyjazd polecam wszystkim, a szczególnie lubiącym sport (głównie tenisa). Z Muszyny wyjechaliśmy z przekonaniem, że pojedziemy tam znów za rok.

Kacper Słoniec i Mikołaj Waksmundzki 3b

%d bloggers like this: