Patrocinium -XII Szkolny Festiwal Artystyczny

27 listopada 2019r. po raz dwunasty uczestniczyliśmy w Szkolnym Festiwalu Artystycznym.Uroczystość rozpoczęła się krótkim nabożeństwem do św.Józefa Kalasancjusza, które poprowadził ojciec Radosław.Następnie mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe występy młodych artystów, uczniów naszej szkoły.Prezentowali się oni w takich dziedzinach, jak : śpiew, gra na instrumentach, taniec, gimnastyka artystyczna. Po raz kolejny okazało się, że są wśród nas wspaniałe talenty, a kto wie, może przyszłe gwiazdy!

W ramach Festiwalu odbyły się też liczne konkursy, m.in. Konkurs Plastyczny: “Św.Józef Kalasancjusz oczami dziecka”,  Konkurs Fotograficzny, Konkurs Wiedzy o Św.Józefie Kalasancjuszu.Szczególnym zainteresowaniem cieszył się Konkurs Cukierniczy na “Wypiek Pijarski”.

A oto lista laureatów:

KATEGORIA TALENT KLASY 1-3
GRAND PRIX – Małgorzata Mruk kl. 2b
II miejsce – Aleksandra Szczepańska kl. 1a
III miejsce – Aleksandra Janecka kl. 2b

KATEGORIA WYSTĘP CHOREOGRAFICZNY KLASY 4-5
GRAND PRIX – Maria Ząbczyk kl. 4b
KATEGORIA WYSTĘP CHOREOGRAFICZNY KLASY 6-8
GRAND PRIX – Beata Łobaziewicz kl. 5b i Anna Łobaziewicz kl. 8a

KATEGORIA WYSTĘP INSTRUMENTALNY KLASY 4-5
GRAND PRIX – Zuzanna Batko kl. 4b
KATEGORIA WYSTĘP INSTRUMENTALNY KLASY 6-8
GRAND PRIX – Nadia Timler kl. 6a

KATEGORIA WYSTĘP WOKALNY KLASY 4-5
GRAND PRIX – Maria Spłuszka kl. 4a
KATEGORIA WYSTĘP WOKALNY KLASY 6-8
GRAND PRIX – Maria Stąpor kl. 7b

KONKURS PLASTYCZNY „Święty Józef Kalasancjusz oczami dziecka” KLASY 1 – 3
NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Zofia Szymczyk kl.2a
GRAND PRIX – Magdalena Hachaj kl.3b

KONKURS PLASTYCZNY „Święty Józef Kalasancjusz oczami dziecka” KLASY 5 – 7
NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Barbara Nedza kl.7a
GRAND PRIX – Barbara Nedza kl.7a

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Jestem EKO – chronię przyrodę każdego dnia”
NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Pola Okoń kl. 5a
GRAND PRIX – Grzegorz Ząbek kl. 6a

KONKURS CUKIERNICZY NA „WYPIEK PIJARSKI”
GRAND PRIX – Martyna Brodowska kl. 4a
II miejsce – Oliwia Sawińska kl. 2a
III miejsce – Maria Bartman kl. 2a

KONKURS „KALASANCJUSZ WIERSZEM”
WYRÓŻNIENI: Małgorzata Suchmiel kl. 1a, Pola Okoń kl. 5a, Aleksandra Basta kl. 6a

KONKURS WIEDZY O ŚWIĘTYM JÓZEFIE KALASANCJUSZU
GRAND PRIX KLASY 1-3: Mikołaj Baj 1b, Tymoteusz Ożóg kl. 1b, Karol Anioł kl. 3a, Dawid Weigel-Milleret kl. 3b
WYRÓŻNIENI KLASY 1-3: Emilia Waigel- Milleret kl. 1a, Maria Węgrzyn kl. 1a, Julia Wójtowicz kl. 1a, Stanisław Zdrada kl. 1a, Martyna Gawenda kl. 1b, Maciej Misiuk kl. 1b, Jan Chudziński kl. 2b, Aleksandra Janecka kl. 2b, Maciej Mendyka kl. 3a, Paulina Palonek kl. 3a

GRAND PRIX KLASY 4-5: Oskar Kwiecień kl. 4a, Krzysztof Pacyna kl. 4a, Ewa Jarmuł kl. 5a, Karol Pezda kl. 5a,
WYRÓŻNIENI KLASY 4-5: Wiktor Banachowicz kl. 5b, Michał Pezda kl. 4b, Wojciech Sokal kl. 5a, Agnieszka Tylus kl. 5b

GRAND PRIX KLASY 6-8: Maja Szostak kl. 7b
WYRÓŻNIENI KLASY 6-8: Antonina Bieryt kl. 7a

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Fot.Dominik Kulig

%d bloggers like this: