Informacje o obiadach w roku szkolnym 2019/2020

 

Obiady w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo,

Od 01.09.2019 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.

Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/2Lfp4k8

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej.

Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari.

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby je otworzyć):

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.
W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 7 dni od daty rejestracji w wysokości 30zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty. Debet należy spłacić w ciągu 7 dni.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne).
Aplikacja na iPhone’y będzie dostępna już wkrótce o czym poinformujemy.

Jak to zrobić:
– w telefonie należy wejść w „Sklep Play” (Google Play)
– następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką:
– kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
– pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 8:30 rano w dniu wydawania posiłków.
Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę “Pomoc > Wyślij wiadomość”.
W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy
zamowposilek.pl

Załączniki

Lista finalistów i laureatów 2019

Lista finalistów i laureatów 2019

Konkursy przedmiotowe i olimpiady

Małopolski Konkurs Biologiczny

Finaliści:

  • Bartłomiej Szlubowski, 3b (Gimnazjum)
  • Maciej Topa, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Chemiczny

Laureaci:

  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)
  • Wiktoria Ksieniewicz, 3d (Gimnazjum)

Finaliści:

  • Wojciech Kusztal, 3b (Gimnazjum)
  • Maciej Topa, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Historyczny

Finaliści:

  • Szymon Jakubek, 3a (Gimnazjum)
  • Bartłomiej Sztompka, 3b (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka:

  • Anna Golak, 3e (Gimnazjum)

Finaliści:

  • Antoni Chmiela, 7a (Szkoła Podstawowa)
  • Zofia Wesołowska, 8b (Szkoła Podstawowa)
  • Andrzej Zalejski, 8b (Szkoła Podstawowa)
  • Ewa Lipczyńska, 8a (Szkoła Podstawowa)
  • Katarzyna Gubała, 3b (Gimnazjum)
  • Ewa Nowak, 3a (Gimnazjum)
  • Paweł Orzechowski, 3b (Gimnazjum)

Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureatka:

  • Olga Łuczak, 8c (Szkoła Podstawowa)

Finalistka:

  • Weronika de Bończa Bukowska, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Laureatki:

  • Maja Ciszewska, 8a (Szkoła Podstawowa)
  • Katarzyna Kubik, 3d (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs z Fizyki

Finaliści:

  • Wojciech Kusztal, 3d (Gimnazjum)
  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureat:

  • Maciej Pizoń, 3b (Gimnazjum)

Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Laureat:

  • Wojciech Kusztal, 3d (Gimnazjum)

Inne konkursy

Konkurs Tematyczny „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”.
Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski

Laureat:

  • Dorosz Dominik, 3c (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki
“Od algorytmu do programu”

Laureat:

  • Łukasz Kwinta, 3c (Gimnazjum)

Finalista:

  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)

Konkurs Tematyczny „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego…”

Finalista:

  • Wiktor Adamczyk, 8b (Szkoła Podstawowa)

XXV Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

Laureaci (w różnych kategoriach wiekowych):

  • Pola Okoń, 4a (Szkoła Podstawowa) – II miejsce w konkursie literackim „Jedno słowo, które zmienia całe życie”
  • Aleksandra Basta, 5a (Szkoła Podstawowa) – III miejsce w konkursie plastycznym „Przypadki Króla Midasa”
  • Paweł Żarnowski, 3b (Gimnazjum) – III miejsce
  • Zuzanna Skałka, (Gimnazjum) – IV miejsce

Wyróżnienia:

  • Łucja Pauch, 7a (Szkoła Podstawowa)
  • Hanna Małysa, 5a (Szkoła Podstawowa)
  • Konstantyn Knithakis, 3d (Gimnazjum)
  • Cyprian Tochowicz, 3e (Gimnazjum)
  • Antoni Dulewicz, 3c (Gimnazjum)
  • Patrycja Jaskierny, 3a (Gimnazjum)

Kangur Matematyczny

Laureat:

  • Jan Badura, 2a (Szkoła Podstawowa)

XII Edycja Konkursu Świetlik

Nagrodzeni:

  • Jan Ukowski, 1a (Szkoła Podstawowa) – nagroda główna
  • Jan Michalec, 8a(Szkoła Podstawowa) – nagroda główna
  • Bartłomiej Kmak, 1b (Szkoła Podstawowa)
  • Alicja Masier, 2b (Szkoła Podstawowa)
  • Maja Wastag, 2a (Szkoła Podstawowa)
  • Tomasz Lorens, 4a (Szkoła Podstawowa)

Zasady rekrutacji i naboru oraz kwestionariusz kandydata – do pobrania

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych i naboru do klasy czwartej, szóstej i siódmej oraz kwestionariusz kandydata do pobrania poniżej.

Do otwarcia dokumentów niezbędny jest czytnik plików PDF.

 

 

Załączniki

%d bloggers like this: