Dzień otwarty dla kandydatów 21 lutego 2020 r., 15.00 – 17.30

Wspólnota Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty dla kandydatów do klas 1, który odbędzie się 21 lutego 2020 r. w godz. 15.00 – 17.30.

Podczas dnia otwartego będzie można poznać ofertę edukacyjną i wyposażenie dydaktyczne, zwiedzić szkołę i wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych z myślą o młodszych i starszych Gościach.

Czytaj dalej

Spotkanie Młodzieży Pijarskiej 2019

Spotkanie Młodzieży Pijarskiej 2019

W dniach 11-14 października odbyło się Spotkanie Młodzieży Pijarskiej (SMP) jest to doroczne święto młodych związanych z duszpasterstwem Zakonu Pijarów.

W połowie października już od kilkunastu lat młodzież z pijarskich szkół, parafii, duszpasterstw przybywa na weekendowe spotkanie do Krakowa.

Nieodłącznymi punktami SMP są wieczorne czuwania modlitewne, Msze św. oraz konferencje zaproszonych gości i warsztaty w grupach. W sobotni wieczór młodzież ma okazję wystąpić na scenie w ramach Przeglądu Piosenki Chrześcijańskiej oraz przeżyć wspaniałe chwile podczas Zabawy Chrześcijańskiej.

 

W Twoje ręce Rekolekcje wielkopostne dla rodziców

W Twoje ręce  Rekolekcje wielkopostne dla rodziców

W Twoje ręce

Rekolekcje wielkopostne dla rodziców

22-24 marca w Liceum Pijarów

piątek, 19.00-20.30

WIECZÓR PUSTYNI

Pół godziny na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy – można przyjść w dowolnym momencie, uczestnicy otrzymają wskazówki pomocne do modlitwy.

sobota, 18.00

O STAWIANIU Z GŁOWY NA NOGI

Świadectwo rodziców, konferencja o. Mateusza Pindelskiego SP o rozeznawaniu duchowym.

niedziela, 10.30

MSZA ŚWIĘTA WSPÓLNOTY SZKOLNEJ

W hali Szkoły Podstawowej.