Gala zakończenia konkursu programistycznego “Podróż w inny wymiar”

Gala zakończenia konkursu programistycznego “Podróż w inny wymiar”

W ramach Małopolskiego Festiwalu Programowania, który w tym roku przebiegał pod hasłem “Małopolska Innego Wymiaru” uczniom z małopolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zaproponowano udział w konkursie programistycznym pod hasłem „Podróż w inny wymiar”.

Wśród laureatów konkursu znalazła się nasza uczennica – Klara Bukalska z klasy siódmej. Czytaj dalej

Drużynowa liga lekkoatletyczna – mistrzostwa województwa

Drużynowa liga lekkoatletyczna – mistrzostwa województwa

W poniedziałek 11 czerwca chłopcy z Naszej szkoły zmagali się z konkurencjami lekkoatletycznymi na stadionie AWF. Łatwo nie było. Konkurencja z całego regionu okazała się ogromna. Kolejne doświadczenie za nami. Ostatecznie drużyna uplasowała się na 10 miejscu, lecz i tak jesteśmy zadowoleni. Sam udział w mistrzostwach województwa to już duży sukces.

Świetne wyników naszych Odyseuszy na konkursie w USA

W dniach od 22 do 26 maja uczennice klasy II a gimnazjum Ojców Pijarów – Magdalena Wiśniowska, Zuzanna Skałka oraz Patrycja Jaskierny wraz z trójką przyjaciół z Zespołu Szkół Społecznych nr 7 STO w Krakowie – Jadwigą Sidor, Olgą Daczewską oraz Ignacym Czajkowskim, reprezentowali Polskę na 39. Finałach Światowych Odysei Umysłu w USA. Trenerami drużyny są Wioletta Skałka, Agnieszka Lubecka i Paweł Czajkowski.

Czytaj dalej

protokół 23.05.2018

1.Sprawdzono obecność . Wszystkie klasy były obecne oprócz klasy 3a.

2.Przypomniano, że w piątek 25.05 odbędzie się dzień kalasantyjski oraz przypomniano klasom, które go organizują, o filmach.

3.Poproszono przewodniczących klas o przeprowadzenie ankiety w klasach : Czy uczniowie chcą, żeby tańce pijarskie były organizowane.