1. Start
  2. »
  3. Sukcesy
  4. »
  5. Sukcesy naszych uczniów w...

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad 2016/2017

Konkursy kuratoryjne

Małopolski Konkurs Biologiczny
Laureaci:
  1. Michał Ablewski
  2. Kinga Augustyn
  3. Hanna Czekańska
  4. Aleksandra Drozd
  5. Michał Dyrda
  6. Paulina Gąsiorek
  7. Kinga Glądys
  8. Maja Karecka
  9. Urszula Kwiecień
  10. Julian Leśniak
  11. Joanna Lewińska
  12. Olga Lipczyńska
  13. Kasper Piskulak
  14. Jakub Skupień
  15. Łucja Stempek
  16. Dominik Szymczuk
  17. Weronika Wronka
  18. Natalia Zarębska
Finaliści:
  1. Maja Bagińska
  2. Natalia Baran
  3. Borys Buchaniec
  4. Aleksandra Buś
  5. Wiktor Czarnota
  6. Małgorzata Gońka
  7. Mateusz Korczyński
  8. Karolina Kościńska
  9. Natalia Książek
  10. Magdalena Kycia
  11. Julia Łąkas
  12. Jakub Mól
  13. Aleksandra Piórecka
  14. Julia Siwek
  15. Bartosz Wojewoda
  16. Kinga Zazula
Małopolski Konkurs Chemiczny
Laureaci:
  1. Piotr Panek
Finaliści:
  1. Piotr Aksamit
  2. Mikołaj Bułka
  3. Hanna Czekańska
  4. Kinga Glądys
  5. Julian Leśniak
  6. Zofia Salata
  7. Adam Suwaj
Małopolski Konkurs Fizyczny
Laureat:
  1. Zofia Salata
Finaliści:
  1. Mikołaj Bułka
  2. Antoni Skoczypiec
Małopolski Konkurs Geograficzny
Laureaci:
  1. Paweł Białas
  2. Karolina Gołąb
  3. Magdalena Grodecka
  4. Gabriela Król
  5. Jerzy Walaszek
Finaliści:
  1. Maria Grochowicz
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Finaliści:
  1. Weronika de Bończa Bukowska
  2. Kinga Kołodziejczyk
  3. Kacper Nowak
  4. Róża Sendyka
  5. Aleksandra Spisak
Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
Laureaci:
  1. Laura Bodu
  2. Natalia Dąbrowska
  3. Filip Kaczmarczyk
  4. Aleksandra Prochal
  5. Julia Siwek
  6. Aleksandra Woźniczka
  7. Weronika Wójcik
Finaliści:
  1. Izabela Gajoch
  2. Róża Sendyka
Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Finalista:
  1. Natalia Demendecka
Małopolski Konkurs Matematyczny
Laureaci:
  1. Piotr Aksamit
  2. Nikodem Korohoda
  3. Zofia Salata
Finalista:
  1. Jakub Dec
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Laureaci:
  1. Wojciech Śliz
  2. Julian Leśniak
Finaliści:
  1. Jakub Dec
  2. Karolina Gołąb
  3. Krzysztof Ślusarczyk
  4. Damian Topolski
  5. Aleksandra Wojnar
Małopolski Konkurs Tematyczny Biblijny “Z mądrością proroków przez życie”
Laureat:
  1. Bartłomiej Sztompka
Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki “Od algorytmu do programu”
Laureaci:
  1.     Piotr Aksamit
  2.     Szymon Gołębiowski
  3.     Julian Leśniak
  4.     Kacper Słoniec
  5.     Jan Zakrzewski
Finaliści:
  1.     Antoni Skoczypiec
  2.     Bartłomiej Szeliga
  3.     Karol Kucza
  4.     Jakub Pisarek
  5.     Mikołaj Bułka
  6.     Jakub Dec
Małopolski Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego “Różne oblicza Hiszpanii”
Laureat:
  1. Jakub Mól
Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
Finaliści:
  1. Piotr Aksamit
  2. Jakub Dec
  3. Jakub Domaański
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
Laureat:
  1. Piotr Aksamit – Laureat III stopnia
Finaliści:
  1. Jakub Dec
  2. Julian Leśniak

Inne konkursy i turnieje

XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
Laureaci:
  1. Julian Leśniak – 2 miejsce
  2. Jakub Dec – 3 miejsce
XVI Nowohucki Przegląd Artystyczny w Językach Obcych
Piosenka w języku obcym:
  1. Krystyna Kubis (śpiew) i Michał Krenich (akompaniament) – II miejsce
%d bloggers like this: