Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad 2017/2018

Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

Konkursy przedmiotowe

Małopolski Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów

Laureaci:

  • Mateusz Korczyński
  • Ewa Nowak

Finaliści:

  • Zofia Grochocińska
  • Olga Lorens
  • Julia Łąkas
  • Maciej Topa
  • Paulina Waśko
  • Martyna Wróblewska

Małopolski Konkurs Chemiczny dla gimnazjalistów

Laureaci:

  • Adam Machnik
  • Bartłomiej Szeliga

Małopolski Konkurs Geograficzny dla gimnazjalistów

Laureat:

  • Marcin Nogaj

Finaliści:

  • Miłosz Bogacz
  • Bartłomiej Kowalski
  • Aleksandra Lewińska
  • Jakub Wieczorek
  • Weronika Wójcik

Małopolski Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów

Laureatka:

  • Paulina Zielińska

Finaliści:

  • Michał Kogut
  • Maciej Kuśtrowski

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów

Laureaci:

  • Weronika de Bończa-Bukowska
  • Kacper Nowak
  • Róża Sendyka

Finaliści:

  • Katarzyna Gubała
  • Anna Golak
  • Borys Bojan
  • Zofia Gał
  • Aleksandra Spisak
  • Aleksandra Łapczuk
  • Krzysztof Mach
  • Maciej Dyrdał
  • Kinga Wiśniewska
  • Paulina Zielińska
  • Paulina Dorobis
  • Jakub Pisarek

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej

Finalista:

  • Iwo Ropa

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

Laureatka:

  • Kinga Wiśniewska

Finalistka:

  • Natalia Demendecka

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla gimnazjalistów

Laureatka:

  • Paulina Waśko

Małopolski Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów

Finalista:

  • Kacper Słoniec

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej

Finalista:

  • Mateusz Wójcik

Konkursy tematyczne

Konkurs biblijny „Dzieje przymierza”

Laureat:

  • Bartłomiej Sztompka

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Laureat:

  • Maciej Kuśtrowski

Finalista:

  • Jan Michalec

Konkurs informatyczny „Od algorytmu do programu”

Laureaci:

  • Bartłomiej Szeliga
  • Antoni Skoczypiec
  • Jan Zakrzewski

Finaliści:

  • Karol Kucza
  • Mikołaj Maślak
  • Kacper Słoniec

Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego “Różne oblicza Hiszpanii”

Finalistki:

  • Wiktoria Twardosz
  • Natalia Demendecka

Olimpiady i inne konkursy

VIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Laureatka:

  • Aleksandra Spisak

Małopolski Konkurs Programistyczny “Podróż w inny wymiar”

Laureatka:

  • Klara Bukalska
%d bloggers like this: