Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad 2017/2018

Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

Konkursy przedmiotowe

Małopolski Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów

Laureaci:

  • Mateusz Korczyński
  • Ewa Nowak

Finaliści:

  • Zofia Grochocińska
  • Olga Lorens
  • Julia Łąkas
  • Maciej Topa
  • Paulina Waśko
  • Martyna Wróblewska

Małopolski Konkurs Chemiczny dla gimnazjalistów

Laureaci:

  • Adam Machnik
  • Bartłomiej Szeliga

Małopolski Konkurs Geograficzny dla gimnazjalistów

Laureat:

  • Marcin Nogaj

Finaliści:

  • Miłosz Bogacz
  • Bartłomiej Kowalski
  • Aleksandra Lewińska
  • Jakub Wieczorek
  • Weronika Wójcik

Małopolski Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów

Laureatka:

  • Paulina Zielińska

Finaliści:

  • Michał Kogut
  • Maciej Kuśtrowski

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów

Laureaci:

  • Weronika de Bończa-Bukowska
  • Kacper Nowak
  • Róża Sendyka

Finaliści:

  • Katarzyna Gubała
  • Anna Golak
  • Borys Bojan
  • Zofia Gał
  • Aleksandra Spisak
  • Aleksandra Łapczuk
  • Krzysztof Mach
  • Maciej Dyrdał
  • Kinga Wiśniewska
  • Paulina Zielińska
  • Paulina Dorobis
  • Jakub Pisarek

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej

Finalista:

  • Iwo Ropa

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

Laureatka:

  • Kinga Wiśniewska

Finalistka:

  • Natalia Demendecka

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla gimnazjalistów

Laureatka:

  • Paulina Waśko

Małopolski Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów

Finalista:

  • Kacper Słoniec

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej

Finalista:

  • Mateusz Wójcik

Konkursy tematyczne

Konkurs biblijny „Dzieje przymierza”

Laureat:

  • Bartłomiej Sztompka

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Laureat:

  • Maciej Kuśtrowski

Finalista:

  • Jan Michalec

Konkurs informatyczny „Od algorytmu do programu”

Laureaci:

  • Bartłomiej Szeliga
  • Antoni Skoczypiec
  • Jan Zakrzewski

Finaliści:

  • Karol Kucza
  • Mikołaj Maślak
  • Kacper Słoniec

Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego “Różne oblicza Hiszpanii”

Finalistki:

  • Wiktoria Twardosz
  • Natalia Demendecka

Olimpiady i inne konkursy

VIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Laureatka:

  • Aleksandra Spisak

Małopolski Konkurs Programistyczny “Podróż w inny wymiar”

Laureatka:

  • Klara Bukalska

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapów wojewódzkich konkursów

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych w roku szkolnym 2017/2018

GIMNAZJUM

Konkursy przedmiotowe

Małopolski Konkurs Biologiczny

  1. Grochocińska Zofia
  2. Korczyński Mateusz
  3. Lorens Olga
  4. Łąkas Julia
  5. Nowak Ewa
  6. Topa Maciej
  7. Waśko Paulina
  8. Wróblewska Martyna

Małopolski Konkurs Geograficzny

  1. Bogacz Miłosz
  2. Kowalski Bartłomiej
  3. Lewińska Aleksandra
  4. Nogaj Marcin
  5. Wieczorek Jakub
  6. Wójcik Weronika

Małopolski Konkurs Matematyczny

  1. Kacper Słoniec

Małopolski Konkurs Fizyczny

  1. Skoczypiec Antoni
  2. Słoniec Kacper

Małopolski Konkurs Chemiczny

  1. Machnik Adam
  2. Szeliga Bartłomiej

Małopolski Konkurs Historyczny

  1. Kogut Michał
  2. Kuśtrowski Maciej
  3. Zielińska Paulina

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

  1. Paulina Waśko

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

  1. Natalia Demendecka
  2. Kinga Wiśniewska

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

  1. Borys Bojan
  2. de Bończa Bukowska Weronika
  3. Dorobis Paulina
  4. Dyrdał Maciej
  5. Gał Zofia
  6. Golak Anna
  7. Gubała Katarzyna
  8. Łapczuk Aleksandra
  9. Mach Krzysztof
  10. Sendyka Róża
  11. Spisak Aleksandra
  12. Wiśniewska Kinga
  13. Zielińska Paulina

Konkursy tematyczne

Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego

  1. Wiktoria Twardosz
  2. Natalia Demendecka

Biblijny Konkurs Tematyczny „Dzieje przymierza”

  1. Bartłomiej Sztompka

“Od algorytmu do programu” – konkurs informatyczny

  1. Kucza Karol
  2. Maślak Mikołaj
  3. Skoczypiec Antoni
  4. Słoniec Kacper
  5. Szeliga Bartłomiej
  6. Zakrzewski Jan

“Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

  1. Kuśtrowski Maciej

SZKOŁA PODSTAWOWA

Małopolski Konkurs Matematyczny

  1. Mateusz Wójcik

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

  1. Ropa Iwo

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

  1. Michalec Jan