Lista finalistów i laureatów 2019

Lista finalistów i laureatów 2019

Konkursy przedmiotowe i olimpiady

Małopolski Konkurs Biologiczny

Finaliści:

  • Bartłomiej Szlubowski, 3b (Gimnazjum)
  • Maciej Topa, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Chemiczny

Laureaci:

  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)
  • Wiktoria Ksieniewicz, 3d (Gimnazjum)

Finaliści:

  • Wojciech Kusztal, 3b (Gimnazjum)
  • Maciej Topa, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Historyczny

Finaliści:

  • Szymon Jakubek, 3a (Gimnazjum)
  • Bartłomiej Sztompka, 3b (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka:

  • Anna Golak, 3e (Gimnazjum)

Finaliści:

  • Antoni Chmiela, 7a (Szkoła Podstawowa)
  • Zofia Wesołowska, 8b (Szkoła Podstawowa)
  • Andrzej Zalejski, 8b (Szkoła Podstawowa)
  • Ewa Lipczyńska, 8a (Szkoła Podstawowa)
  • Katarzyna Gubała, 3b (Gimnazjum)
  • Ewa Nowak, 3a (Gimnazjum)
  • Paweł Orzechowski, 3b (Gimnazjum)

Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureatka:

  • Olga Łuczak, 8c (Szkoła Podstawowa)

Finalistka:

  • Weronika de Bończa Bukowska, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Laureatki:

  • Maja Ciszewska, 8a (Szkoła Podstawowa)
  • Katarzyna Kubik, 3d (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs z Fizyki

Finaliści:

  • Wojciech Kusztal, 3d (Gimnazjum)
  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureat:

  • Maciej Pizoń, 3b (Gimnazjum)

Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Laureat:

  • Wojciech Kusztal, 3d (Gimnazjum)

Inne konkursy

Konkurs Tematyczny „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”.
Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski

Finalista:

  • Dorosz Dominik, 3c (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki
“Od algorytmu do programu”

Laureat:

  • Łukasz Kwinta, 3c (Gimnazjum)

Finalista:

  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)

Konkurs Tematyczny „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego…”

Finalista:

  • Wiktor Adamczyk, 8b (Szkoła Podstawowa)

XXV Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

Laureaci (w różnych kategoriach wiekowych):

  • Pola Okoń, 4a (Szkoła Podstawowa) – II miejsce w konkursie literackim „Jedno słowo, które zmienia całe życie”
  • Aleksandra Basta, 5a (Szkoła Podstawowa) – III miejsce w konkursie plastycznym „Przypadki Króla Midasa”
  • Paweł Żarnowski, 3b (Gimnazjum) – III miejsce
  • Zuzanna Skałka, (Gimnazjum) – IV miejsce

Wyróżnienia:

  • Łucja Pauch, 7a (Szkoła Podstawowa)
  • Hanna Małysa, 5a (Szkoła Podstawowa)
  • Konstantyn Knithakis, 3d (Gimnazjum)
  • Cyprian Tochowicz, 3e (Gimnazjum)
  • Antoni Dulewicz, 3c (Gimnazjum)
  • Patrycja Jaskierny, 3a (Gimnazjum)