Lista kandydatów przyjętych do klasy 7.

Uwaga!

Pierwsze zebranie informacyjne rodziców uczniów przyjętych do do klas IV, VI i VII odbędzie się 27 czerwca (czw.) o godz. 19.00

Nieobecność jednego rodzica/opiekuna na zebraniu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Do 26 czerwca (śr.) do godz. 15.30 należy donieść do sekretariatu oryginały świadectw promocyjnych.
Niedostarczenie oryginału dokumentu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Przez okres wakacji sekretariat czynny w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 9.00 – 13.00.

Wyniki naboru do klasy VII Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie na rok szkolny 2019/2020

Chłopcy

  1. Baranek Bartłomiej
  2. Calik Jan
  3. Chrobot Kacper
  4. Chwastek Marcin
  5. Dobranowski Mateusz
  6. Domagała Tomasz
  7. Dudek Krzysztof
  8. Haligowski Szymon
  9. Kościński Kajetan
  10. Kowalski Karol
  11. Kruk Mateusz
  12. Kusy Miłosz
  13. Nosal Miłosz
  14. Pacyna Paweł
  15. Pezda Maksymilian
  16. Sulecki Andrzej
  17. Synowiec Szymon
  18. Ząbczyk Krzysztof

Dziewczęta

  1. Bieryt Antonina
  2. Błaszczyk Julia
  3. Bugajny Daria
  4. Dziadur Antonina
  5. Gębala Julia
  6. Gębiś Dominika
  7. Grabczyńska Gabriela
  8. Grabowska Magdalena
  9. Gruszka Natasza
  10. Gurda Aleksandra
  11. Jajkiewicz Amelia
  12. Majcher Katarzyna
  13. Nedza Barbara
  14. Nowacka Wiktoria
  15. Ozimek-Sobota Natalia
  16. Piwowarczyk Karolina
  17. Rodzaj Magdalena
  18. Stąpor Maria
  19. Szostak Maja
  20. Szydłak Joanna
  21. Wójcik Nina

Lista kandydatów przyjętych do klasy 6.

Uwaga!

Pierwsze zebranie informacyjne rodziców uczniów przyjętych do do klas IV, VI i VII odbędzie się 27 czerwca (czw.) o godz. 19.00

Nieobecność jednego rodzica/opiekuna na zebraniu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Do 26 czerwca (śr.) do godz. 15.30 należy donieść do sekretariatu oryginały świadectw promocyjnych.
Niedostarczenie oryginału dokumentu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Przez okres wakacji sekretariat czynny w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 9.00 – 13.00.

Wyniki naboru do klasy VI Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie na rok szkolny 2019/2020

Chłopcy

  1. Adamczyk Filip
  2. Anioł Szymon
  3. Cetera Antoni
  4. Kacprzak Szymon
  5. Kniaziewicz-Lasoń Leszek
  6. Konieczyński Bartosz
  7. Opałka Marcel
  8. Pączek Mateusz
  9. Skóra Szymon
  10. Spisak Borys
  11. Spórna Michał
  12. Talar Kacper
  13. Zięba Jan

Dziewczęta

  1. Domańska Agata
  2. Dresler Maja
  3. Gęgotek Zofia
  4. Maślak Rozalia
  5. Misiaczek Anna
  6. Pukal Aleksandra
  7. Saracka Antonina
  8. Stobiecka Zofia

Lista kandydatów przyjętych do klasy 4.

Uwaga!

Pierwsze zebranie informacyjne rodziców uczniów przyjętych do do klas IV, VI i VII odbędzie się 27 czerwca (czw.) o godz. 19.00

Nieobecność jednego rodzica/opiekuna na zebraniu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Do 26 czerwca (śr.) do godz. 15.30 należy donieść do sekretariatu oryginały świadectw promocyjnych.
Niedostarczenie oryginału dokumentu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Przez okres wakacji sekretariat czynny w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 9.00 – 13.00.

Wyniki naboru do klasy IV Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Krakowie na rok szkolny 2019/2020.

Chłopcy

  1. Anioł Sebastian
  2. Bartman Michał
  3. Błaszczak Leon
  4. Boryczka Jan
  5. Dziedzic Kamil
  6. Fitowicz Michał
  7. Grabowski Szymon
  8. Idęć Ksawery
  9. Jakubiec Grzegorz
  10. Kliczewski Kosma
  11. Kwiecień Oskar
  12. Łapczuk Krzysztof
  13. Miś Mikołaj
  14. Mularczyk Antoni
  15. Nowacki Tymon
  16. Pacyna Krzysztof
  17. Pasieczny Wojciech
  18. Pawlikowski Maciej
  19. Pezda Michał
  20. Rzepa Filip
  21. Śmiałowski Borys

Dziewczęta

  1. Batko Zuzanna
  2. Brodowska Martyna
  3. Bryk Zofia
  4. Chrobot Helena
  5. Dorosz Weronika
  6. Gwardyś Antonina
  7. Kaczyńska Gabriela
  8. Kniaziewicz-Lasoń Lena
  9. Lawand Emma
  10. Olsza Aleksandra
  11. Pałka Natalia
  12. Pawłowska Matylda
  13. Podgórska Wiktoria
  14. Siwek Luiza
  15. Spłuszka Maria
  16. Śmietana Anna
  17. Śmietana Ewa
  18. Ząbczyk Maria
  19. Zimnicka Laura
  20. Żukowska Lilianna

Lista finalistów i laureatów 2019

Lista finalistów i laureatów 2019

Konkursy przedmiotowe i olimpiady

Małopolski Konkurs Biologiczny

Finaliści:

  • Bartłomiej Szlubowski, 3b (Gimnazjum)
  • Maciej Topa, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Chemiczny

Laureaci:

  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)
  • Wiktoria Ksieniewicz, 3d (Gimnazjum)

Finaliści:

  • Wojciech Kusztal, 3b (Gimnazjum)
  • Maciej Topa, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Historyczny

Finaliści:

  • Szymon Jakubek, 3a (Gimnazjum)
  • Bartłomiej Sztompka, 3b (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Laureatka:

  • Anna Golak, 3e (Gimnazjum)

Finaliści:

  • Antoni Chmiela, 7a (Szkoła Podstawowa)
  • Zofia Wesołowska, 8b (Szkoła Podstawowa)
  • Andrzej Zalejski, 8b (Szkoła Podstawowa)
  • Ewa Lipczyńska, 8a (Szkoła Podstawowa)
  • Katarzyna Gubała, 3b (Gimnazjum)
  • Ewa Nowak, 3a (Gimnazjum)
  • Paweł Orzechowski, 3b (Gimnazjum)

Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureatka:

  • Olga Łuczak, 8c (Szkoła Podstawowa)

Finalistka:

  • Weronika de Bończa Bukowska, 3a (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Laureatki:

  • Maja Ciszewska, 8a (Szkoła Podstawowa)
  • Katarzyna Kubik, 3d (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs z Fizyki

Finaliści:

  • Wojciech Kusztal, 3d (Gimnazjum)
  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureat:

  • Maciej Pizoń, 3b (Gimnazjum)

Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Laureat:

  • Wojciech Kusztal, 3d (Gimnazjum)

Inne konkursy

Konkurs Tematyczny „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”.
Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski

Laureat:

  • Dorosz Dominik, 3c (Gimnazjum)

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki
“Od algorytmu do programu”

Laureat:

  • Łukasz Kwinta, 3c (Gimnazjum)

Finalista:

  • Karol Sznajder, 3e (Gimnazjum)

Konkurs Tematyczny „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego…”

Finalista:

  • Wiktor Adamczyk, 8b (Szkoła Podstawowa)

XXV Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

Laureaci (w różnych kategoriach wiekowych):

  • Pola Okoń, 4a (Szkoła Podstawowa) – II miejsce w konkursie literackim „Jedno słowo, które zmienia całe życie”
  • Aleksandra Basta, 5a (Szkoła Podstawowa) – III miejsce w konkursie plastycznym „Przypadki Króla Midasa”
  • Paweł Żarnowski, 3b (Gimnazjum) – III miejsce
  • Zuzanna Skałka, (Gimnazjum) – IV miejsce

Wyróżnienia:

  • Łucja Pauch, 7a (Szkoła Podstawowa)
  • Hanna Małysa, 5a (Szkoła Podstawowa)
  • Konstantyn Knithakis, 3d (Gimnazjum)
  • Cyprian Tochowicz, 3e (Gimnazjum)
  • Antoni Dulewicz, 3c (Gimnazjum)
  • Patrycja Jaskierny, 3a (Gimnazjum)

Kangur Matematyczny

Laureat:

  • Jan Badura, 2a (Szkoła Podstawowa)

XII Edycja Konkursu Świetlik

Nagrodzeni:

  • Jan Ukowski, 1a (Szkoła Podstawowa) – nagroda główna
  • Jan Michalec, 8a(Szkoła Podstawowa) – nagroda główna
  • Bartłomiej Kmak, 1b (Szkoła Podstawowa)
  • Alicja Masier, 2b (Szkoła Podstawowa)
  • Maja Wastag, 2a (Szkoła Podstawowa)
  • Tomasz Lorens, 4a (Szkoła Podstawowa)

Zasady rekrutacji i naboru oraz kwestionariusz kandydata – do pobrania

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych i naboru do klasy czwartej, szóstej i siódmej oraz kwestionariusz kandydata do pobrania poniżej.

Do otwarcia dokumentów niezbędny jest czytnik plików PDF.

 

 

Załączniki

%d bloggers like this: