Lista zajęć pozalekcyjnych

Można już zapoznać się z listą planowanych zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2017/2018.

W roku szkolnym 2018/2019 odbywają się następujące zajęcia pozalekcyjne:

Forma

Prowadzący

Dzień

Godz.

Sala

Matematyka – koło uzup/egazminacyjne – kl. 8 M. Moskała

pon

7.10 – 7.55

207

Matematyka – koło uzup/egazminacyjne – kl. 5 M. Moskała

wt

7.10 – 7.55

207

Matematyka – koło wyrównawcze – kl. 7 R. Babicz

czw

7.10 – 7.55

207

Matematyka – koło wyrównawcze – kl. 4 R. Babicz

wt

13.40 – 14.25

303

Matematyka – koło egazminacyjne – kl. 3 P. Bryk

pon

7.10 – 7.55

208

Matematyka – koło egazminacyjne – kl. 8 P. Bryk

śr

13.40 – 14.25

208

Matematyka – koło konkursowe P. Bryk

pt

7.10 – 7.55

208

Matematyka – koło wyrównawcze K. Bryda

śr

7.00 – 7.45

205

Matematyka – koło konkursowe K. Bryda

pt

7.00 – 7.45

205

J. polski – koło konkursowe A. Faryna

pt

13.40 – 14.25

303

J. polski – koło konkursowe – SP B. Rzeczkowska

pn

7.10 – 7.55

305

J. polski – konsultacje – kl. 3, SP B. Rzeczkowska

śr

7.10 – 7.55

305

J. Polski – k. konkursowe E. Lenarska

pt

7.00 – 7.45

105

Fizyka – konsultacje – kl. 3 A.Stojek

wt

14.30 – 15.15

108

Fizyka – konsultacje – kl. 8 A.Stojek

czw

7.00 – 7.45

107

Fizyka – konsultacje – kl. 7 A.Stojek

pt

7.00 – 7.45

107

Fizyka – koło konkursowe A.Stojek

pt

13.40 – 14.25

108

Chemia – koło konkursowe E. Odrowąż

czw

13.40 – 16.00

108

Chemia – konsultacje – kl. 7, 8, 3 M. Calik

czw, pt

7.00 – 7.45

108

Historia – koło konkursowe A.Mróz

pt

7.00 – 7.45

302

Historia, WOS – koło egzaminacyjne A.Mróz

wt

14.30 – 15.15

302

Historia – koło zainteresowań – SP R. Sokal

wt

7.05 – 7.50

308

Biologia – koło konkursowe K. Więcek

śr

15.15 – 16.00

307

Biologia – koło konkursowe I.Malinowska

pn

7.00 – 7.45

307

Przyroda – kl. 4 I.Malinowska

wt

13.40 – 14.25

304

Geografia – koło konkursowe R. Masztafiak

czw

7.10 – 7.55

303

Geografia – koło egzaminacyjne (od grudnia) R. Masztafiak

wt

7.10 – 7.55

105

J. angielski – koło wyrównawcze – kl. 8 A. Grabowska

czw

14.25 – 15.15

305

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 2b A. Grabowska

wt

11.40 – 12.10

210

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 2a A. Grabowska

śr

12.35 – 13.05

210

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 1b A. Grabowska

czw

12.35 – 13.05

210

J. angielski – koło wyrównawcze – kl. 8 i 3 B. Śmietana

pt

7.05 – 7.50

301

J. angielski – koło konkursowe – kl. 3 B. Śmietana

pn

14.30 – 15.15

301

J. angielski – koło konkursowe – kl. 3 D. Niemiec

pn

13.40 – 14.25

301

J. angielski – koło konkursowe – kl. SP D. Niemiec

śr

7.00 – 7.45

301

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 5 D. Niemiec

śr

14.30 – 15.15

203

J. angielski – koło konkursowe – kl. SP A.Przydatek

wt

7.00 – 7.45

301

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 1a A.Przydatek

czw

11.40 – 12.10

210

J. angielski – konsultacje – kl. 7 M. Zajda

śr

15.15 – 16.00

302

J. angielski – koło uzupełniające – kl. 4 M. Zajda

śr

14.30 – 15.15

302

J. angielski – koło wyrównawcze – kl. 4 M. Zajda

pn

14.45 – 15.30

302

J. francuski – koło wyrównawcze – kl. 3 B. Skupień

śr

15.15 –16.00

206

J. hiszpański – koło konkursowe J. Sobuś

pt

7.00 – 7.45

210

J. niemiecki – koło konkursowe – kl. 3 W. Kica

pn

13.30 – 14.15

106

J. niemiecki – koło konkursowe – kl. 3, SP I. Pawlicka

czw

14.30 – 15.10

106

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 2 G. Więcek

pt

12.25 – 13.20

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 4 G. Więcek

czw

14.15 – 15.00

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 7, 8, 3 G. Więcek

śr

15.15 – 16.00

309

Informatyka – koło zainteresowań – kl. 7, 8, 3 G. Więcek

pt

13.40 – 14.25

309

Koło biblijne – konkursowe Dk. Ł. Czub

pt

14.30 – 15.15

204

Ed. wczesnoszkolna – koło wyrównawcze – kl. 2a M. Kułacz,
M. Miętka

czw

11.30 – 12.30

201

Ed. wczesnoszkolna – koło wyrównawcze – kl. 2b K. Borowska

czw

11.40 – 12.25

203

Ed. wczesnoszkolna – matem – koło konkursowe M. Kułacz, M. Miętka

pt

12.35 – 13.20

201

Ed. wczesnoszkolna – Świetlik – koło konkursowe K. Borowska

śr

12.35 – 13.20

203

Ed. wczesnoszkolna – Alfik – koło konkursowe M. Gera – Duda

pt

12.35 – 13.20

203

Robotyka Firma zew.

pon

14.00 – 15.30

203

Robotyka Firma zew.

wt

14.00 – 15.30

203

Robotyka Firma zew.

śr

14.00 – 15.30

203

Mała Modnisia Firma zew.

śr

14.30 – 15.30

205

Szachy – kl. 2 F. Jasiak

czw

12.30 – 14.25

201

Szachy – kl. 1 F. Jasiak

pt

11.40 – 13.20

201

Szachy – kl. 4 F. Jasiak

pt

13.40 – 14.25

201

Koło teatralne B. Rzeczkowska

pt

14.30 – 15.15

305

Koło teatralne M. Gera-Duda

śr

12.35 – 13.20

203

Dyskusyjny Klub Filmowy P. Pazurkiewicz

wt

14.30 – 17.30

58 LO

Koło muzyczne – kl. 2 M. Gałka

pn

11.40 – 12.25

203

Koło muzyczne – kl. 1 M. Gałka

pn

12.35 – 13.20

203

Koło muzyczne – kl. 4 M. Gałka

pn

13.40 – 14.25

203

Schola M. Gałka

wt

7.10 – 7.55

105

Koło plastyczne – kl. 2 A.Wanic

pn

11.40 – 12.25

201

Koło plastyczne – kl. 1 A.Wanic

pn

12.35 – 13.20

201

Koło plastyczne – kl. 4 A.Wanic

pn

13.40 – 14.25

208

Szkolne koło turystyki rowerowej M. Pindelski

sb-nd

wycieczki

Przygotowanie do bierzmowania M. Pindelski

wt

14.30 – 15.15

204

Brydż sportowy M. Tomana

pt

14.30 – 16.00

302

Zaj. taneczne (balet, taniec klas. i współcz.)
– kl. 1, 2
Firma zew.

śr

16.15 – 17.45

211

SKS Zaj. ogólnorozwojowe z el. judo B. Strzałkowska

pn

15.20 – 16.05

CAOS

SKS Koszykówka – kl. 7, 8, 3 M. Szczerba

pn

15.20 – 16.05

CAOS

SKS Tenis ziemny – kl. 4, 5, 7, 8, 3 T. Król

wt

15.20 – 17.00

CAOS

SKS Basen – kl. 7, 8, 3 A.Biel

wt

15.20 – 16.05

Comarch

SKS Siłownia – kl. 7, 8, 3 M. Szczerba

wt

15.20 – 16.05

209

SKS Piłka ręczna – kl. 7, 8, 3 M. Szczerba

śr

15.20 – 16.05

CAOS

SKS Piłka nożna – kl. 7, 8, 3 M. Szczerba

czw

15.20 – 17.00

CAOS

SKS Piłka nożna – kl. 4, 5 M. Szczerba

pt

14.30 – 15.15

CAOS

SKS Fitness, siłownia – kl. 7, 8, 3 dziewczęta A.Kieres

pt

14.30 – 15.15

CAOS

KS Polonia – piłka nożna – kl. 1, 2 Trener KS Polonia

wt

12.35 – 13.20

CAOS

SKS – zaj. ogólnorozwojowe – kl. 1, 2 A.Kieres/T. Król

wt

11.40 – 12.25

CAOS

SKS – zaj. ogólnorozwojowe – kl. 1, 2 A.Kieres/T. Król

czw

11.40 – 12.25

CAOS

SKS – zaj. ogólnorozwojowe – kl. 4, 5 A.Kieres/T. Kulig

pt

12.35 – 13.20

CAOS

%d bloggers like this: